زندگی و نشاط - دروغ بزرگی که اعتماد به نفس تان را از بین می برد

روان شناسی ، آموزشی ، مذهبی ، پزشکی و سلامتی ، اجتماعی

روان شناسی ، آموزشی ، مذهبی ، پزشکی و سلامتی ، اجتماعی

زندگی و نشاط - دروغ بزرگی که اعتماد به نفس تان را از بین می برد روان شناسی ، آموزشی ، مذهبی ، پزشکی و سلامتی ، اجتماعی

                            نتیجه تصویری برای تصاویر اعتماد بنفس                                   

اعتماد به نفس شما با تکرار یک دروغ همیشگی از بین خواهد رفت

مهارت های شگفت انگیزی در زندگی وجود دارد که توان را به حدعلی می رساند و انجام آنها کار دشواری نیست ، قرار دادن خود در موقعیت ها نه تنها باعث احساس موفقیت بیشتر می شود بلکه انرژی بیشتری هم به افراد می دهد .از شغل گرفته تا رابطه های میان فردی کار روی استعداد از تاکتیک های موفقیت است اما ماندن روی ضعفها و تکرار اینکه من نمی توانم و مهارت ندارم بیشتر شما را به عقب می برد با این اوصاف نابود شدن اعتماد به نفستان دست شماست.

اعتماد به نفس چطور رشد و چطور کاهش پیدا می کند؟

طبق نظر روانشناس "کارولین" افراد موفق بر این باورند که همه چیز در زندگی قابل پیشرفت و رشد است به همین خاطر ذهن آنها رشد می کند . باور اینکه استعدادها ،مهارت ها ،صلاحیت هایتان ثابت است دروغ بزرگی است همیشه نیاز داریدکه ذهن خودرا به سمتی سوق دهید که بهتر هم می توانید شوید و یادگرفتن فعالیت و مهارتهای جدید در افراد حس سودمندی ایجادمیکند.
تشخیص اینکه کجا احساس درونی تان رادرک می کنید  و شناخت قابلیتهای خود اولین گام برای پیشرفت است پس سعی کنید این افکار که نمی توانم در فلان زمینه خوب باشم را کنار بگذارید و دور فعالیت های که در آن بهتر هستید را خط بکشید.
سنجش تلاش و پیشرفت هیچ کس همه کاره به دنیا نمی آید و کسب توانایی مثل آب خوردن نیست هر کس در هر زمینه به موفقیت می رسد زمان و انرژی صرف می کند هر چیزی با تلاش بهتر به دست می آید اگر میزان تلاش را بسنجید و برنامه ریزی کنید با سوخت بیشتری راه را ادامه می دهید.
دانستن اینکه همیشه و همه جا باید تلاش کرد تلاش کردن شما را به سمت جلو می برد و کلید رسیدن به جای بالاتر است و اگر دوست دارید در کار پیشرفت کنید و اجازه ندهید چیزی مانع شما شود همیشه با خود بگویید من مهارت دارم و برای بهتر شدن تلاش میکنم.طبقه بندی: روان شناسی، 
برچسب ها: اعتماد به نفس، ÷یشرفت، افراد موفق،  

تاریخ : سه شنبه 16 مرداد 1397 | 06:25 ق.ظ | نویسنده : پویش | نظرات
لطفا از دیگر مطالب نیز دیدن فرمایید
.: Weblog Themes By Slide Skin:.